קדמה - מקום של אהבה
גלריית תמונות

מרכז קידום לימודי

במרכז קידום לימודי, הקשר עם התלמידים עומד בראש סדר הלימוד, יש דגש על יחס אישי ועל אווירה נעימה. התלמידים מחולקים לפי רמה לימודית וכיתות. המורים מותאמים למקצועות הלימוד הדרושים לכל תלמיד. בקידום הלימודי מתקיימת למידה פרטנית ולמידה בקבוצות קטנות. המחנכים וצוות הפנימייה עובדים בשיתוף פעולה כדי לעודד מוטיבציה בקרב החניכים.

 צוות המרכז, הכולל מורים, סטודנטים ושינשים, מספק מענה לצורכי החניכים בתחומי הידע השונים ומסייע בהקניית הרגלי למידה בסיסיים כגון מיומנות פתרון בעיות, חיפוש וניסוח תשובה, התמודדות עם תסכולים ועוד. הצוות מסייע לחניכים במקצועות שבהם הם מתקשים ומתגבר אותם לקראת בגרויות.

 

 

תחומי הפעילות של המרכז:

 

הכנת שיעורי בית – הסיוע ניתן הן באופן פרטני והן בקבוצות לימוד קטנות, תוך קיום  קשר מתמיד עם ביה"ס, על מנת שהתלמיד יקבל את העזרה הנכונה והיעילה ביותר. ביה"ס מעדכן את המרכז במידת הצורך לגבי תלמידים הזקוקים לעזרה בשיעורי הבית שלהם.

 

בחינות בגרות ומבחנים – לקראת מבחני הבגרות והמבחנים המסכמים, מתקיימים במרכז תגבורים אישיים ובקבוצות קטנות, בתיאום מלא עם ביה"ס.

 

הוראה מכוונת – במרכז ישנה אפשרות לבנות מערכת אישית לתלמיד, אשר יוכל להיעזר באופן קבוע בעזרה של גורם מקצועי/סטודנט על מנת להשלים פערים לימודיים. כמו כן, יכול התלמיד לקבל תמיכה נוספת במקצועות לבגרות שאינם נלמדים בביה"ס (במקרה שהגיע שנה אחרי או נכשל כמה פעמים).

 

העשרה – תלמידים המתקשים בקריאה, כתיבה או הבעה, יכולים ליהנות מפעילויות העשרה כדוגמת משחקי חשיבה, משחקי הגיון, קריאת ספרים וסרטים לימודיים.

 

המרכז פתוח בכל ימות השבוע בין השעות 16:00-19:00.

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים